O nás

Počas svojho 27 - ročného pôsobenia na trhu sa CAMPRI, spol. s r.o. zaradila medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti riešenia problematiky životného prostredia, ekológie, spracovania a distribúcie pitnej vody na Slovensku.

Zabezpečujeme kompletné dodávky pre vodohospodárske stavby - potrubia a tvarovky (PE, PVC, PP, liatina), vodárenské armatúry, betónový program a iné príslušenstvo pre vodovodné a kanalizačné systémy, úpravne vôd, vodojemy a čistiarne odpadových vôd.

V rámci vlastnej výroby ponúkame HDPE a LDPE polyetylénové vodovodné potrubia v širokom sortimente od dn 16 - 400 mm pre rozvody pitnej vody.

Naše výrobky je možné použiť aj pre iné aplikácie, o čom vypovedá farebné prevedenie pásika na rúre.

Po preskúmaní individuálnych požiadaviek vyrobíme PE potrubia aj v iných rozmeroch, tlakových radoch, dĺžkach a v inom farebnom prevedení ako uvádzame v našej štandardnej ponuke.

V oblasti poskytovaných služieb zastáva významné miesto výroba HDPE segmentových tvaroviek od dn 20 - 400 mm (T-kusy, kríže, odbočky, kolená, atypy), ako aj zváranie PE na tupo, elektrofúziou alebo top-loadingom.

Pre svojich zákazníkov, ktorých spokojnosť je jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti, CAMPRI, spol. s r.o. poskytuje kompletný servis v podobe pred, počas a popredajnej starostlivosti.

 

  

 

 

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x