Služby

Okrem širokého sortimentu polyetylénových (PE) potrubí zabezpečujeme aj doplnkové služby ako je zváranie PE potrubí. Zváranie realizujú vyškolené skupiny zváračov metódami na tupo, elektrofúziou alebo top – loadingom. Máme k dispozícii pojazdné dielne, prostredníctvom ktorých vykonávame zváračské činnosti priamo u zákazníka alebo na stavbách. Ak sa rozhodnete pre vlastný výkon zvárania, prenajmeme Vám potrebné vybavenie a príslušenstvo. Ak si zakúpite zváračku u nás, v pravidelných intervaloch Vám zabezpečíme jej údržbu a servis priamo u výrobcu.

V ponuke spoločnosti je aj technické poradenstvo a odborné školenia v súvislosti so zváraním PE.

Ako jedna z mála spoločností kompletujeme dodávky vlastnou výrobou PE segmentových tvaroviek do dn 400 mm. Vyrobíme Vám tvarovky presne podľa Vašich potrieb v požadovaných tvaroch (kolená, odbočky, kríže, T-kusy, iné atypy) a uhloch.

Potrebujete pre Vašu stavbu rúry len v konkrétnej dĺžke? Požadované rúry Vám narežeme na dĺžky ako potrebujete!

Nemáte si svoj nákup u nás ako odviezť? Nevadí! Máme vlastné nákladné vozidlá, takže tovar Vám dovezieme na určené miesto alebo priamo na stavbu.

Všetky svoje otázky a požiadavky smerujte na náš obchodný úsek, kde sú naši obchodníci pripravení Vám pomôcť a poradiť.Zváracka na elektrofúziu

Zvárané tvarovky

Segmentové koleno  Campri PE

Zvárací segment

Zváracka na tupo

Loading s popisom

Nech sa páči, pozrite si správny postup pri elektrofúznom zváraní PE, krok za krokom.

 

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x